Posilovací míč inSPORTline Walbal SE 14 kg

Skvělá pomůcka pro silový trénink a zlepšování fyzičky! Díky postranním okům můžete míč uchytit na gumu či lano a... více informací »
Posilovací míč inSPORTline Walbal SE
Značka: Insportline
1 690 Kč1 949 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Skvělá pomůcka pro silový trénink a zlepšování fyzičky! Díky postranním okům můžete míč uchytit na gumu či lano a...

Skvělá pomůcka pro silový trénink a zlepšování fyzičky! Díky postranním okům můžete míč uchytit na gumu či lano a zpestřit si tak každodenní cvičení!. Posilovací míče inSPORTline Walbal SE představují jedinečnou kombinaci medicinbalu a míče na posilování! Díky extra odolnému vnějšímu materiálu s nimi můžete bez problémů trénovat venku i v uzavřených prostorách. Kvalitní zpracování také zaručuje, že tvar míče zůstane stejný a dobře vyvážený i po delší době používání. Tyto zátěžové míče jsou skvělé zejména pro vysoce intenzivní trénink zaměřený na široký okruh svalových skupin.

Dvě oka, která najdete po stranách míče vám umožňují připevnit k míči lano nebo gumu a ještě tak navýšit počet možných cviků. Jestliže se cvičením teprve začínáte, je lepší z počátku používat míč o nižší hmotnosti a postupně se propracovat k těžším variantám. Cvičení s míčem inSPORTline Walbal SE je prostě výborný způsob, jak si vylepšit fyzičku a zároveň zapracovat na budování síly!Technický popis:

medicinbal a posilovací míč v jednom
odolný svrchní materiál s dvojitými švy
oka pro uchycení lana či gumy
záruka zachování tvaru a vyvážení míče
vysoká variabilita tréninku
materiál: PVC
výplň: železný písek + kombinace bavlny a gumového materiálu
průměr: 34 cm
hmotnost: 14 kg
vhodný pro vnitřní i venkovní použití Oblíbený a kvalitní produkt můžete najít již dnes na webu v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní můžete najít ještě jiné výrobky z této sekce za rozumné peníze! Známý výrobce pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Nebojte, máme toho více, mrkněte na další prověřené zboží od značky . Najdete je níže na této stránce.

Tento nejprodávanější kousek Posilovací míč inSPORTline Walbal SE 14 od skvělé a známé značky Insportline jednoduše naleznete momentálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídky již od 1 690 Kč.