Beachvolejbalový míč Mikasa VLS300

Lehký beachvolejbalový míč z vysoce kvalitní syntetické kůže a minimem švů.. Beachvolejbalový míč Mikasa VLS300 je... více informací »
Beachvolejbalový míč Mikasa VLS300
Značka: Mikasa
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Lehký beachvolejbalový míč z vysoce kvalitní syntetické kůže a minimem švů.. Beachvolejbalový míč Mikasa VLS300 je...

Lehký beachvolejbalový míč z vysoce kvalitní syntetické kůže a minimem švů.. Beachvolejbalový míč Mikasa VLS300 je oficiální míč všech zápasů FIVB včetně Olympijských her s ikonickou 10-panelovou technologii, která má větší panely s minimálním počtem švů. Díky nižšímu odrazovému efektu se prodlužuje hráčův kontakt s míčem a zajišťuje tak mnohem přesnější hru. Model VLS300 drží pohromadě speciální technologie TwinSTLock kombinující strojní a vázaný šev, čímž brání jakémukoliv uvolnění. Vysoce kvalitní syntetická kůže Soft Composite Cover s povrchovou úpravou efektivně odpuzuje vlhkost, pot i teplo, proto je míč měkký a zároveň odolný. Kontrastní barevné provedení zaručuje perfektní viditelnost míče jak pro hráče, tak pro diváky. Skvěle vám poslouží při všech beachvolejbalových trénincích i zápasech! Technický popis: 

beachvolejbalový míč 10 panelové konstrukce 
měkký neklouzavý povrch z vysoce kvalitní syntetické kůže Soft Composite Cover
pevnější šití TwinSTLOCK patentované firmou MIKASA 
100% voděodolný 
dokonale kulatý tvar 
nízký odrazový efekt 
kontrastní barvy pro maximální viditelnost míče 
velikost: 5
hmotnost: 260 – 280 g
obvod: 66 – 68 cm
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu
Kvalitní a oblíbený produkt Beachvolejbalový míč Mikasa VLS300 je k dostání prostě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice uncategorized! Vyberte si nové kousky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu.

Tento levný kus Beachvolejbalový míč Mikasa VLS300 od značky s dobrým jménem Mikasa jednoduše seženete u nás skutečně levně. Produkt momentálně prodáváme za 1 690 Kč.