Dětský volejbalový míč Mikasa VS170W-YBL

Volejbalový míč z ultra lehkého a a bezpečného materiálu speciálně vytvořený pro děti od 4 let.. Dětský volejbalový míč... více informací »
Dětský volejbalový míč Mikasa
Značka: Mikasa
699 Kč
Ověřit dostupnost
Volejbalový míč z ultra lehkého a a bezpečného materiálu speciálně vytvořený pro děti od 4 let.. Dětský volejbalový míč...

Volejbalový míč z ultra lehkého a a bezpečného materiálu speciálně vytvořený pro děti od 4 let.. Dětský volejbalový míč Mikasa VS170W-YBL obzvlášť vyniká svým patentovaným povrchovým materiálem EVA, který je měkký, a přitom velmi odolný. Děti se díky tomu nemusí obávat rudých předloktí a bolesti, jako tomu bývá u běžných míčů a budou se tak učit volejbal mnohem rychleji a efektivněji. Nová 18-panelová technologie a inovativní lepení zaručují 100% kulatost míče a žádné citelné spoje při kontaktu s ním. Design VS170W je podobný olympijské špičce V200W, jehož barevné provedení zaručuje perfektní viditelnost při hře, proto si jej vaše ratolesti s jistotou oblíbí! Technický popis: 

dětský volejbalový míč 18 panelové technologie 
dokonale kulatý tvar 
patentovaný měkký materiál EVA 
omývatelný, odpuzuje vlhkost 
vysoká odolnost míče 
kontrastní barvy pro lepší viditelnost 
velikost: 5 
hmotnost: 160 – 180 g 
obvod: 64,5 – 66,5 cm
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu

Tento vynikající kousek Dětský volejbalový míč Mikasa od této skvělé značky Mikasa pohodlně získáte zde nyní za parádní cenu. Levně za 699 Kč.