Olympic adaptér 25 mm/50 mm 33 cm

Olympic adaptér z tvrzeného plastu umožní použít kotouče 50 mm na 25 mm ose, délka 33 cm.. Máte doma posilovací stroj s trny nebo... více informací »
Olympic adaptér 25 mm/50 mm 33
Značka: Insportline
789 Kč879 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Olympic adaptér z tvrzeného plastu umožní použít kotouče 50 mm na 25 mm ose, délka 33 cm.. Máte doma posilovací stroj s trny nebo...

Olympic adaptér z tvrzeného plastu umožní použít kotouče 50 mm na 25 mm ose, délka 33 cm.. Máte doma posilovací stroj s trny nebo osami na kotouče o průměru 25 mm a chtěli byste používat Olympic kotouče 50 mm? Máme pro Vás jednoduché řešení: Olympic adaptér Vám to umožní. Adaptér je vyroben z kvalitního tvrzeného plastu. Jeho délka 33 cm je dostatečná pro naložení potřebného množství závaží. Celý olympic adaptér je pak na ose zajištěn pomocí aretačního šroubu.Technický popis:

tělo adaptéru z tvrzeného plastu
zajištění adaptéru na ose pomocí aretačního šroubu (imbus č. 4)
délka: 33 cm (bez 2,5 cm vnější krytky)
určeno pro nasunutí na tyče s průměrem 25 mm
cena za 1 kus, bez objímkyVýjimečný produkt lze pořídit právě tady na našem webu umístěný v rubrice uncategorized. Nyní získáte ještě podobné kusy ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. Tato značka pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další skvělé kousky od značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Olympic adaptér 25 mm/50 od populárního výrobce Insportline je k sehnání tady nyní se slevou! V současnosti pořídíte za cenu 789 Kč.