MMA boxovací pytel SportKO Silhouette MSP 45×150 cm černá

PVC materiál, nácvik všech úderů a kopů, vhodný i pro techniky na zemi, pevné švy, řetězy součástí balení, hmotnost 65 kg..... více informací »
MMA boxovací pytel SportKO Silhouette MSP 45x150 cm
Značka: Sportko
4 090 Kč
Ověřit dostupnost
PVC materiál, nácvik všech úderů a kopů, vhodný i pro techniky na zemi, pevné švy, řetězy součástí balení, hmotnost 65 kg.....

PVC materiál, nácvik všech úderů a kopů, vhodný i pro techniky na zemi, pevné švy, řetězy součástí balení, hmotnost 65 kg.. MMA boxovací pytel SportKO Silhouette MSP 45×150 cm je speciálně tvarovaný boxovací pytel vhodný nejen pro nácvik všech úderů a kopů, ale i různých technik na zemi. Tvarování pytle imituje lidskou postavu a různé zalehávání a údery na zemi tak působí přirozeněji než u klasického pytle. Lépe procvičíte i údery lokty či kopy koleny. Pytel je vyroben z PVC materiálu, který bez potíží snese i hrubé zacházení a spolu s kvalitně zpracovanými švy výrazně prodlužuje jeho životnost. Výplň tvoří vak s pískem, takže pytel váží 65 kg. Písek je doplněn molitanem, gumovou drtí a pilinami, které výborně absorbuje údery a skvěle drží tvar i při dlouhodobém používání.

MMA boxovací pytel SportKO Silhouette MSP 45×150 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (součástí balení). Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů, kopů i technik na zemi (ground-and-pound), tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Svou kvalitou potěší i pokročilé zápasníky. Vhodný je pro domácí použití i do tělocvičen.Technický popis:

pytel z PVC pro trénink MMA technik
vhodný i pro údery lokty, koleny či kopy
vhodný pro nácvik technik a úderů na zemi (ground-and-pound)
ocelový kruh pro přichycení řetězů
řetězy součástí balení
pevné švy garantující zachování tvaru
vhodný i pro pokročilé zápasníky
výška: 150 cm
průměr: 45 cm 
materiál pláště: PVC
materiál výplně: písek, molitan, gumová drť, piliny
hmotnost: 65 kg
vhodný do tělocvičen i pro domácí použití
Nejprodávanější výrobek MMA boxovací pytel SportKO Silhouette MSP 45×150 cm černá získáte lehce na webu v oblíbené rubrice uncategorized. Nyní najdete vyjímečné produkty z této populární rubriky v bezva akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce pro vás vyrábí prvotřídní zboží A to ještě není vše.

Akční produkt MMA boxovací pytel SportKO od výrobce s mnohaletou tradicí Sportko lze sehnat na našich stránkách teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 4 090 Kč.