Boxovací pytel SportKO Elite MP0 35×130 cm modrá

Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 30 kg, ocelový kruh pro upevnění řetězů, vhodný pro domácí použití..... více informací »
Boxovací pytel SportKO Elite
Značka: Sportko
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 30 kg, ocelový kruh pro upevnění řetězů, vhodný pro domácí použití.....

Boxovací pytel z PVC o vysoké hustotě, hmotnost 30 kg, ocelový kruh pro upevnění řetězů, vhodný pro domácí použití.. Boxovací pytel SportKO Elite MP0 35×130 cm je kvalitní boxovací pytel vhodný především pro začínající boxery a pro kondiční cvičení. Plášť je vyroben z PVC materiálu o vysoké hustotě 900 g/m2. Díky tomu je pytel vysoce odolný a bez potíží si poradí i s tvrdými ranami a kopy. Výplň tvoří směs gumové drtě a pilin a jeho celková hmotnost je 30 kg. Mezi pláštěm a vnitřní výplní je vrtstva EVA pěny. Ta výborně absorbuje údery, minimalizuje riziko zranění během tréninku a napomáhá rovnoměrnému rozložení tlaku. Pytel si tak drží tvar i při dlouhodobém používání.

Boxovací pytel SportKO Elite MP0 35×130 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (řetězy NEJSOU součástí balení). Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů a kopů, tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Je vhodný zejména pro začátečníky a domácí použití.Technický popis

kvalitní boxovací pytel
ocelový kruh pro přichycení řetězů
vhodný pro nácvik všech druhů úderů
vhodný pro začínající boxery a pro kondiční trénink
výška: 130 cm
průměr: 35 cm
hmotnost: 30 kg
materiál pláště: PVC (900 g/m2)
materiál výplně: EVA pěna, piliny, gumová drť
vhodný pro domácí použití
řetězy nejsou součástí balení

Výjimečný kousek Boxovací pytel SportKO Elite MP0 od značky se skvělou pověstí Sportko je k získání ještě dnes opravdu výhodně! Výhodně teď u nás za 1 490 Kč.