Tréninkový pás SportKO 335 modrá

Chránič těla pro nácvik úderů do břicha, výborně pohlcuje údery, univerzální velikost, kvalitní materiály.. Tréninkový pás... více informací »
Tréninkový pás SportKO 335
Značka: Sportko
1 159 Kč1 290 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Chránič těla pro nácvik úderů do břicha, výborně pohlcuje údery, univerzální velikost, kvalitní materiály.. Tréninkový pás...

Chránič těla pro nácvik úderů do břicha, výborně pohlcuje údery, univerzální velikost, kvalitní materiály.. Tréninkový pás SportKO 335 je zejména pro boxery velmi oblíbenou tréninkovou pomůckou. Umožní bez obav ze zranění trénovat údery do břicha. Molitanová výplň údery skvěle absorbuje a sparing tak už bude moct probíhat bez bolesti tréninkového partnera. Tréninkový pás SportKO 335 je vyrobený z kvalitní umělé kůže a díky pevnému zapínání na suchý zip padne každému. Jedná se o skvělý nástroj zefektivnění tréninku, už se nebudete muset držet zpátky.Technický popis:

tréninková pomůcka pro nácvik úderů do břicha
výborná absorpce úderů
pevné zapínání pomocí suchého zipu
univerzální velikost
materiál: umělá kůže, molitan
rozměry chrániče: 57 x 30 cm
celková délka: 140 cm Kvalitní a oblíbený kus Tréninkový pás SportKO 335 modrá máte možnost dostat pohodlně tu na našem webu v populární rubrice uncategorized. Máme pro vás ostatní výrobky ve zmiňované rubrice na pár kliknutí. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Tréninkový pás SportKO 335 od výrobce s dobrým jménem Sportko seženete zde nyní trvale výhodně! Akční ceny již od 1 159 Kč.