Boxerský chránič hlavy SportKO OD1 modrá XL

Boxerská přilba pro trénink a sparing, dokonalá ochrana hlavy, umělá kůže, přesné nastavení velikosti.. Boxerský chránič... více informací »
Boxerský chránič hlavy SportKO OD1  modrá
Značka: Sportko
589 Kč629 Kč Sleva -6%
Ověřit dostupnost
Boxerská přilba pro trénink a sparing, dokonalá ochrana hlavy, umělá kůže, přesné nastavení velikosti.. Boxerský chránič...

Boxerská přilba pro trénink a sparing, dokonalá ochrana hlavy, umělá kůže, přesné nastavení velikosti.. Boxerský chránič hlavy SportKO OD1 je nezbytnou pomůckou pro každého boxerského nadšence. Při tréninku či sparingu bohaté polstrování dokonale chrání hlavu a minimalizuje riziko zbytečného zranění. Chráněna je čelní část hlavy i strany díky lícnicím s otvory na uši. Boxerská helma SportKO OD1 je vyrobena ze syntetické PVC kůže. Přesné nastavení velikosti obstarává široká spona na zadní straně hlavy a pásek pod bradou k dotažení.Technický popis:

boxerská přilba pro trénink a sparing
bohaté polstrování
dokonalá ochrana hlavy
lícnice s otvory v oblasti uší
zapínání sponou na suchý zip na zadní straně
pásek pod bradou pro dotažení a dokonalou fixaci
materiál: syntetická kůže
hmotnost: 220 g
Tabulka velikostí:

Velikost
M
L
XL

Obvod hlavy
54 – 57 cm
57 – 60 cm
60 a více cm
Akční a ve slevě kousek Boxerský chránič hlavy SportKO OD1 modrá XL je k dispozici také tady a teď na našem webu umístěný v kategorii uncategorized! Nyní můžete získat jiné produkty z této známé sekce za nejnižší cenu! Věhlasný výrobce pro své zákazníky dodává skvělý sortiment. A to je teprve začátek. U nás vám nabízíme více, mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Boxerský chránič hlavy SportKO OD1 s osvědčenou značkou Sportko snadno pořídíte v naší internetové nabídce opravdu výhodně. Aktuálně v akci za 589 Kč.