Moto přilba W-TEC Vacabro SWBH Matt Carbon Pure XS (53-54)

Velmi lehká karbonová přilba, měkká vnitřní výstelka, odnímatelné stínítko, bezpečné zapínání na D-kroužky.. Moto přilba... více informací »
Moto přilba W-TEC Vacabro SWBH  Matt Carbon
Značka: W-tec
4 990 Kč5 690 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Velmi lehká karbonová přilba, měkká vnitřní výstelka, odnímatelné stínítko, bezpečné zapínání na D-kroužky.. Moto přilba...

Velmi lehká karbonová přilba, měkká vnitřní výstelka, odnímatelné stínítko, bezpečné zapínání na D-kroužky.. Moto přilba W-TEC Vacabro SWBH je působivě lehká helma určená pro jízdu na skútrech a pomalejších motocyklech. Její skořepina je totiž vyrobena z karbonového materiálu, který právě zaručuje onu nízkou hmotnost, ale v neposlední řadě i vysoký stupeň ochrany. Helma tedy na hlavě působí velmi přirozeně, je s trochou nadsázky „jako pírko“ a téměř jí necítíte.

K tomu je pro maximální komfort helma opatřena měkkým, velmi pohodlným polstrováním, jehož lícnice jsou vyjímatelné a pratelné. Dále je ještě doplněna o praktické, jednoduše odnímatelné stínítko a zadní poutko na uchycení motocyklových brýlí. Při jízdě proti přímému ostrému slunci zas přijde vhod praktická zatmavená clona. Luxusní zpracování podtrhují chromové lemy.

Karbonová přilba W-TEC Vacabro SWBH se drží hlavního hesla značky W-TEC – „Safe way back home“ – které je ostatně přítomno jako decentní grafický prvek na boční části skořepiny. Proto je také samozřejmostí, že splňuje bezpečnostní standard daný homologací ECE 22.05.Technický popis:

homologovaná přilba (ECE 22.05)
pohodlná, měkká vnitřní výstelka
vyjímatelné a pratelné lícnice
výsuvná sluneční clona
odnímatelné stínítko
bezpečné zapínání na D-kroužky
zadní poutko na uchycení brýlí
dekorativní chromové lemy
dekorativní nápis „Safe way back home“
materiál: karbonová skořepina
hmotnost: 900 g
přepravní vak s ramenními popruhy součástí balení
určeno pro jízdu na skútrech a pomalejších motocyklech
Hodně žádaný produkt Moto přilba W-TEC Vacabro SWBH Matt najdete bezprostředně tady a teď na našem webu ve známé sekci uncategorized! Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z naší sekce za super peníze! Náš sortiment je široký, mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel představuje vynikající sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Povedený výrobek Moto přilba W-TEC Vacabro SWBH Matt Carbon Pure od populárního výrobce W-tec pohodlně získáte právě za skvělou cenu! Nabídka od 4 990 Kč.