Moto thermo triko Rebelhorn Freeze Jersey LS černá-kamufláž XS

Mnohostranné využití, velmi dobré odvádění vlhkosti a potu od těla, ionty stříbra, bezešvý střih, v horku příjemně chladí,... více informací »
Moto thermo triko Rebelhorn Freeze Jersey LS  černá-kamufláž
Značka: Rebelhorn
999 Kč
Ověřit dostupnost
Mnohostranné využití, velmi dobré odvádění vlhkosti a potu od těla, ionty stříbra, bezešvý střih, v horku příjemně chladí,...

Mnohostranné využití, velmi dobré odvádění vlhkosti a potu od těla, ionty stříbra, bezešvý střih, v horku příjemně chladí, v zimě pomáhá udržet tepelný komfort.. Moto thermo triko Rebelhorn Freeze Jersey LS je určeno pro jízdu na motocyklu v teplých dnech. Rychle odvádí vlhkost od těla, v horku příjemně chladí a v zimě umožňuje udržet tepelný komfort. Díky tomu, že jeho tkanina je extra hebká a střih neomezuje pohyb, usnadňuje oblékání a svlékání oblečení na motocykl. Materiál navíc obsahuje stříbrné ionty, které mu dodávají antibakteriální účinky. Je tak zabráněno množení bakterií a tvorbě nepříjemných pachů. Střih bez bočních švů pak ještě zvyšuje celkový komfort nošení. Triko tak představuje perfektního parťáka pro každého jezdce – drží se totiž hesla: Ride, eat, sleep, repeat. Je ovšem ideální také pro venkovní sporty, jako je běh, cyklistika nebo lyžování.Technický popis:

určené pro použití v teplých dnech
dvouvrstvý materiál s obsahem stříbrných iontů s antibakteriálními účinky
extrémně jemný a hladký povrch z jemné příze
příjemně chladí
velmi dobré odvádění vlhkosti a potu od těla
ulehčuje oblékání a svlékání motocyklových oděvů
bez bočních švů
antialergenní
materiál: 54% polyamid, 40% polypropylen soft, 6% elastan
Tento zlevněný produkt Moto thermo triko Rebelhorn Freeze Jersey LS černá-kamufláž lze nakoupit v pohodě na našem webu ve známé rubrice uncategorized! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi žádaný kus Moto thermo triko Rebelhorn Freeze Jersey od dodavatele se skvělou pověstí Rebelhorn pohodlně pořídíte na našich stránkách nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levně za 999 Kč.