Moto boty Fly Racing Maverik 2019 hi-vis/černá 40,5

3 nastavitelné rychloupínací přezky, tvarovaná podrážka, kloubový zadní kotník.. Moto boty Fly Racing Maverik 2019 mají... více informací »
Moto boty Fly Racing Maverik 2019
Značka: Fly racing
3 990 Kč4 420 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
3 nastavitelné rychloupínací přezky, tvarovaná podrážka, kloubový zadní kotník.. Moto boty Fly Racing Maverik 2019 mají...

3 nastavitelné rychloupínací přezky, tvarovaná podrážka, kloubový zadní kotník.. Moto boty Fly Racing Maverik 2019 mají speciálně tvarovaný plastový posuvný panel s přidanými drážkami a strukturou, která šetří botu před předčasným opotřebením. Zadní část kotníku je vyřešena kloubovým systémem a poskytuje tak jemnou pružnost při ohnutí nohy. Předtvarovaná plastová 3D vrstva pak zvyšuje odolnost při případném nárazu i komfort. Stylová podrážka poskytuje moderní vzhled. Boty obsahují gumový tepelný štít, který se neroztaví a poskytuje dobrou přilnavost. Elastická manžeta poskytuje pohodlné lemování kolem lýtka a zároveň těsní před prachem a nečistotami. Tři nastavitelné rychloupínací přezky pak slouží k dokonalému upevnění boty na noze.Technický popis:

3D tvarovaný plastový posuvný panel s přidanými drážkami
kloubový zadní kotník
vnitřní panel kotníku vyrobený z odolného a pružného plastu
předtvarovaná plastová 3D vrstva na holeni
tvarovaná podrážka
gumový tepelný štít
elastická manžeta svrchního lemu
3 nastavitelné rychloupínací přezky
certifikace EN13634:2015
Zlevněný produkt Moto boty Fly Racing Maverik 2019 hi-vis/černá 40,5 seženete mimo jiné tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice uncategorized! Najděte si ještě ostatní výrobky z této kategorie za outletovou cenu! V očích zákazníků populární výrobce prodává špičkové výrobky A to ještě není vše! Naše nabídka je široká, mrkněte na další produkty od výrobce . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Moto boty Fly Racing Maverik 2019 od dodavatele s dlouholetou historií Fly racing snadno seženete aktuálně na našich stránkách výhodně. Právě nyní za 3 990 Kč.