Moto přilba Lazer Rafale SR

Plně vybavená integrální přilba ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Lehká, bezpečná, moderní a maximálně... více informací »
Moto přilba Lazer Rafale
Značka: Lazer
4 990 Kč
Ověřit dostupnost
Plně vybavená integrální přilba ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Lehká, bezpečná, moderní a maximálně...

Plně vybavená integrální přilba ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Lehká, bezpečná, moderní a maximálně všestranná.. Moto přilba Lazer Rafale SR skvěle kombinuje atraktivní vzhled, dokonalé pohodlí a bezpečnost. Je vyrobena ze vstřikovaného polykarbonátu I.M.A.C, který je vysoce odolný. Helma vám nabídne všechno, co můžete od integrální helmy chtít. Je lehká, bezpečná, moderní a maximálně všestranná díky integrované sluneční cloně a výklopnému polohovatelnému plexi, které je snadno vyjímatelné bez nutnosti použití nářadí. Čiré, opticky korektní plexi s úpravou proti poškrábání a s přípravou pro protimlžící fólii Pinlock®  (fólie není součástí), na spodní straně disponuje výčnělkem pro snadné ovládání.

Maximálně příjemný, plně vyjímatelný a pratelný interiér zajišťuje dokonalé pohodlí za horkých i chladných dní, jelikož je vyroben z paměťové pěny Morpho System Plus, která reaguje na teplotu lidského těla. Zároveň díky ergonomickým 3D lícnicím vám padne jako ulitá! Vzhled krásně doplňuje odnímatelný nosní i bradový deflektor. Zapínání je provedeno kvalitní mikrometricky nastavitelnou mikropřezkou. Přilba disponuje výkonným větráním na vrchní straně přilby pro lepší prodyšnost. Svým stylovým designem s inovovaným spoilerem zaujme každého, kdo má rád moderní, ale zároveň maximálně funkční přilby.

Technický popis:

krásný moderní design
odnímatelný spoiler s nastavitelnými vzduchovými klapkami.
absolutní komfort a bezpečnost
integrovaná sluneční clona
plně vyjímatelný a pratelný interiér z Morpho materiálu
ergonomické 3D lícnice
příprava pro protimlžící fólii Pinlock®  
ohebný, vyjímatelný nosní deflektor 
ohebný, vyjímatelný bradový deflektor   
příprava pro BT komunikátor (komunikátor není součástí)
zapínání přilby mikrometrickou přezkou s zesíleným řemínkem
materiál: I.M.A.C. vstřikovaný polykarbonát
hmotnost: 1550 g (+/- 50 g)
certifikace: ECER 22.05
Neodolatelný výrobek Moto přilba Lazer Rafale SR je k získání nyní tady na webu v oblíbené kategorii uncategorized. Nyní můžete koupit další zboží ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu! Známá značka vám nabízí vysoce kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Vynikající kousek Moto přilba Lazer Rafale od dodavatele s dlouholetou historií Lazer jednoduše seženete tady teď právě za příznivou cenu! Aktuálně v akci od 4 990 Kč.