Stojan na vzpěračské činky Marbo Sport MP-S213

Profesionální stojan na obouruční činky, speciální tvar, gumové patky, šetří místo, vysoká nosnost.. Stojan na vzpěračské... více informací »
Stojan na vzpěračské činky Marbo
Značka: Marbo
16 990 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální stojan na obouruční činky, speciální tvar, gumové patky, šetří místo, vysoká nosnost.. Stojan na vzpěračské...

Profesionální stojan na obouruční činky, speciální tvar, gumové patky, šetří místo, vysoká nosnost.. Stojan na vzpěračské činky Marbo Sport MP-S213 je užitečné vybavení pro každou profesionální posilovnu, kde poslouží k bezpečnému odkládání vzpěračských činek. Robustní konstrukce unese maximální hmotnost 400 kg a díky gumovým patkám zůstane vždy na svém místě a nepoškrábe podlahu. Zahnuté držáky byly navrženy tak, aby nedošlo k náhodnému vysunutí hřídele ze stojanu. Tvar stojanu zajišťuje maximální využití prostoru a šetří tak místo v posilovně.Technický popis:

profesionální stojan na obouruční činky
speciální tvar, který šetří místo
gumové patky pro absolutní stabilitu
držáky zahnuté tak, aby činka nevypadla ze stojanu
maximální počet uložených činek: 10 ks
výška: 148 cm
šířka: 84 cm
délka: 102 cm
plocha: 0,85 m2
profil: 80 x 40 x 3 mm
hmotnost: 30 kg
maximální zatížení: 400 kgKvalitní a žádaný produkt Stojan na vzpěračské činky Marbo Sport jde koupit přímo u nás zařazený v rubrice uncategorized. Prozkoumejte oblíbené zboží z této známé rubriky v bezva akci.

Tento neodolatelný produkt Stojan na vzpěračské činky Marbo Sport od kvalitní značky Marbo můžete získat na našich stránkách nyní extra výhodně. Aktuálně v akci od 16 990 Kč.