Šortky New Balance MS21551RCL – oranžová

Šortky New Balance MS21551RCL – oranžová Pánské šortky New Balance vyrobené z měkkého bavlněného úpletu jsou určeny pro... více informací »
Šortky New Balance MS21551RCL – oranžová
Značka: New Balance
1 149 Kč
Ověřit dostupnost
Šortky New Balance MS21551RCL – oranžová Pánské šortky New Balance vyrobené z měkkého bavlněného úpletu jsou určeny pro...

Šortky New Balance MS21551RCL – oranžová Pánské šortky New Balance vyrobené z měkkého bavlněného úpletu jsou určeny pro každodenní nošení. Sportovní střih šortek obepíná boky a stehna, a současně není příliš těsný, což zaručuje komfort a pohodlí během jejich nošení. Stahování v pase se zavazováním na šňůrku zajišťuje individuální přizpůsobení a dvě boční kapsy s jednou zadní umožňují uchovávat potřebné maličkosti u sebe. Specifikace: – Materiál: Bavlněný úplet – Sportovní střih – Boční, otevřené kapsy – Šňůrka na zavazování v pase – Sítotiskové logo NB na nohavici. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde.

Vysoce kvalitní produkt Šortky New Balance MS21551RCL – oranžová od skvělého výrobce New Balance jde pořídit tady a teď za skvělou cenu. Právě lze objednat jen za 1 149 Kč.