Kožený MMA boxovací pytel SportKO Silhouette MSK 45×150 cm

Pravá kůže, nácvik všech úderů a kopů, vhodný i pro techniky na zemi, pevné švy, řetězy součástí balení, hmotnost 65 kg..... více informací »
Kožený MMA boxovací pytel SportKO Silhouette
Značka: Sportko
10 990 Kč12 690 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Pravá kůže, nácvik všech úderů a kopů, vhodný i pro techniky na zemi, pevné švy, řetězy součástí balení, hmotnost 65 kg.....

Pravá kůže, nácvik všech úderů a kopů, vhodný i pro techniky na zemi, pevné švy, řetězy součástí balení, hmotnost 65 kg.. MMA boxovací pytel SportKO Silhouette MSK 45×150 cm je speciálně tvarovaný boxovací pytel vhodný nejen pro nácvik všech úderů a kopů, ale i různých technik na zemi. Tvarování pytle imituje lidskou postavu a různé zalehávání a údery na zemi tak působí přirozeněji než u klasického pytle. Lépe procvičíte i údery lokty či kopy koleny. Pytel je vyroben z pravé kůže, která bez potíží snese i opravdu hrubé zacházení a spolu s kvalitně zpracovanými švy výrazně prodlužuje jeho životnost. Výplň tvoří vak s pískem, takže pytel váží 65 kg. Písek je doplněn molitanem, textilní řezankou a gumovou drtí, která výborně absorbuje údery a skvěle drží tvar i při dlouhodobém používání.

MMA boxovací pytel SportKO Silhouette MSK 45×150 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (součástí balení). Pro ještě lepší zajištění pytle jej lze pomocí spodního kroužku přichytit i k podlaze. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů, kopů i technik na zemi (ground-and-pound), tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Svou kvalitou potěší i pokročilé zápasníky. Vhodný je pro domácí použití i do tělocvičen.Technický popis:

pytel z pravé kůže pro trénink MMA technik
vhodný i pro údery lokty, koleny či kopy
vhodný pro nácvik technik a úderů na zemi (ground-and-pound)
ocelový kruh pro přichycení řetězů
řetězy součástí balení
kroužek na spodní straně pro přichycení k podlaze
pevné švy garantující zachování tvaru
vhodný i pro pokročilé zápasníky
výška: 150 cm
průměr: 45 cm 
materiál pláště: pravá kůže
materiál výplně: písek, molitan, textilní řezanka, gumová drť
hmotnost: 65 kg
vhodný pro domácí použití i do tělocvičen
Levný výrobek Kožený MMA boxovací pytel SportKO Silhouette MSK 45×150 cm dostanete právě nyní tu na stránkách zařazený v kategorii uncategorized! Nyní najdete podobné produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu! Dodavatel pro své zákazníky prodává špičkové výrobky Udělejte radost sami sobě. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Kožený MMA boxovací pytel od naší známé značky Sportko je k sehnání v naší aktuální nabídce za parádní cenu! Nyní nakoupíte za 10 990 Kč.