Nákrčník MTHDR Scarf Field Of Skulls

Multifunkční šátek ve tvaru "roury", celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Field Of Skulls... více informací »
Nákrčník MTHDR Scarf Field
Značka: Mthdr
149 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční šátek ve tvaru "roury", celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Field Of Skulls...

Multifunkční šátek ve tvaru „roury“, celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Field Of Skulls je multifunkční šátek vyrobený ze 100% polyesterového mikrovlákna. To zaručuje vysokou míru komfortu při nošení a dobrou prodyšnost. Nosit ho můžete jak klasický šátek, čelenku ve vlasech, jako potítko, kuklu, pro svázaní vlasů – je to jen na Vás. Výhodou tak je opravdu obrovský počet možností nošení. Slouží však především pro udržení tepla na problémových částech těla, jako je krk a hlava. Oceníte ho jak při běžných příležitostech, na motorce, ale i při sportovním vyžití. Nákrčník má délku 48 cm.Technický popis:

multifunkční šátek ve tvaru „roury“
celoroční využití
komfortní a funkční
příjemná a prodyšná tkanina
atraktivní grafický motiv
materiál: 100% polyesterové mikrovlákno
délka: cca 48 cm
lze prát na 30°C

Způsoby použití:
Tento vynikající výrobek Nákrčník MTHDR Scarf Field lze získat rovněž tu na stránkách zařazený v sekci uncategorized! Podívejte se na vyjímečné zboží z naší rubriky v akci.

Hodně povedený výrobek Nákrčník MTHDR Scarf Field od výrobce se zárukou kvality Mthdr najdete u nás nyní trvale výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 149 Kč.