Sada na okamžitou opravu zipů Munkees FixnZip Large

Oprava velkých zipů, náhrada za poškozeného jezdce, úprava velikosti pomocí otočného šroubu.. Sada na okamžitou opravu zipů... více informací »
Sada na okamžitou opravu zipů
Značka: Munkees
290 Kč
Ověřit dostupnost
Oprava velkých zipů, náhrada za poškozeného jezdce, úprava velikosti pomocí otočného šroubu.. Sada na okamžitou opravu zipů...

Oprava velkých zipů, náhrada za poškozeného jezdce, úprava velikosti pomocí otočného šroubu.. Sada na okamžitou opravu zipů Munkees FixnZip Large je rychlé a snadné řešení problému, který čas od času potká každého. Jestliže se vám zasekne nebo rozbije zip, už nad jeho opravou nemusíte trávit dlouhé chvíle – stačí odstranit vadného jezdce a nahradit ho jezdcem ze sady FixnZip. Nového jezdce jednoduše přiložíte k zipu, pomocí šroubu utáhnete dle jeho velikosti a máte hotovo! Při opravě není třeba žádných nástrojů. Sada Munkees FixnZip Large je určená pro opravu velkých zipů o velikostech 8-10. Jedná se tedy například o zipy u záchranných vest, plátěných stanů, trampolín či potápěčských obleků.Technický popis:

náhrada za jezdce na malém zipu
jednoduchá oprava rozbitých či zaseklých zipů
utahovací šroub
není třeba jiných nástrojů
velikost zipu: 8-10 (velikost zipu je zpravidla vyražena na rubové straně jezdce)
využití: trampolíny, potápěčské obleky, plátěné stany, markýzy, záchranné vesty, plachtoviny, oblečení

Tento žádaný kus Sada na okamžitou opravu zipů od společnosti s předním postavením na trhu Munkees máte možnost získat tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 290 Kč.