Sada na manikúru Munkees Multi-Tool

Praktický přívěšek s 6 nástoji na manikúru, minimální rozměry, možnost zavěšení na kroužek nebo využití jako klíčenky..... více informací »
Sada na manikúru Munkees
Značka: Munkees
379 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický přívěšek s 6 nástoji na manikúru, minimální rozměry, možnost zavěšení na kroužek nebo využití jako klíčenky.....

Praktický přívěšek s 6 nástoji na manikúru, minimální rozměry, možnost zavěšení na kroužek nebo využití jako klíčenky.. Sada Munkees Multi-Tool je praktický přívěšek s 6 nástoji na manikúru o minimálních rozměrech, tudíž jej lze přibalit na každou túru nebo kempování. Disponuje praktickým kroužkem na zavěšení za poutko například u kalhot, případně jej lze využít jako klíčenku.Technický popis:

nástroje v přívěšku:

nůžky
kleštičky na nehty
odstraňovač kůže
nůž
pinzeta
pilník na nehty

možnost zavěšení na kovový kroužek
využití i jako kroužku na klíče
rozměry: cca 1,5 x 5,6 cm Tento oblíbený kousek Sada na manikúru Munkees máte možnost nakoupit bezprostředně tady u nás v populární sekci uncategorized. Vyhledejte si skvělé produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu. To není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další prověřené zboží značky . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Sada na manikúru Munkees od značky s dobrým jménem Munkees snadno můžete najít na našich stránkách teď právě v bezva akci. Nyní lze objednat jen za 379 Kč.