Otvírák lahví Munkees Surfer červená

Minimální rozměry i hmotnost, možnost zavěšení na kroužek nebo využití jako klíčenky.. Munkees Surfer je kvalitní a skvěle... více informací »
Otvírák lahví Munkees Surfer
Značka: Munkees
79 Kč147 Kč Sleva -46%
Ověřit dostupnost
Minimální rozměry i hmotnost, možnost zavěšení na kroužek nebo využití jako klíčenky.. Munkees Surfer je kvalitní a skvěle...

Minimální rozměry i hmotnost, možnost zavěšení na kroužek nebo využití jako klíčenky.. Munkees Surfer je kvalitní a skvěle designově vyvedený otvírák lahví o minimálních rozměrech i hmotnosti. Lze jej tak přibalit na každou túru nebo kempování. Disponuje praktickým kroužkem na zavěšení za poutko například u kalhot, případně jej lze využít jako klíčenku. Je vyroben z kvalitních odlehčených kovových slitin. Mějte vždy u sebe tento skvělý doplněk pro otevření lahve.Technický popis:

kvalitní materiál
možnost zavěšení na kovový kroužek
využití i jako kroužku na klíče
nízká hmotnost Hodně žádaný výrobek Otvírák lahví Munkees Surfer červená lze koupit teď u nás umístěný v kategorii uncategorized! Máme pro vás zlevněné produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci.

Velmi žádaný produkt Otvírák lahví Munkees Surfer od výrobce se zárukou kvality Munkees snadno můžete sehnat zde teď právě za výborné peníze. Nyní pořídíte jen za 79 Kč.