Plachta na motorku Oxford Aquatex Fluo M

Vyrazná barva, dvojitě prošitý polyester, elastická manžeta, otvory pro zámek, odolná vůči UV záření.. Oxford Aquatex Fluo M... více informací »
Plachta na motorku Oxford Aquatex Fluo
Značka: Oxford
750 Kč890 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Vyrazná barva, dvojitě prošitý polyester, elastická manžeta, otvory pro zámek, odolná vůči UV záření.. Oxford Aquatex Fluo M...

Vyrazná barva, dvojitě prošitý polyester, elastická manžeta, otvory pro zámek, odolná vůči UV záření.. Oxford Aquatex Fluo M je díky své výrazné barvě nepřehlédnutelná plachta na motocykl vyrobená z dvojitě prošitého polyesteru, což jí dodává pevnost a odolnost. Lze jí používat jak vevnitř, tak venku. Díky elastické manžetě je zamezeno odfouknutí plachty z motocyklu. Bylo myšleno i na detaily, takže vhod přijde i otvor pro zámek nebo přítomnost praktického obalu pro snadnější přenášení sbalené plachty.Technický popis:

výrazná barva
dvojitě prošitý polyester
trojitá povrchová úprava z PU
určená pro interiérové a exteriérové použití
ochrana proti dešti a prachu
plášť odolný proti teplotě do 150° C
elastická manžeta
otvory pro zámek
odolná vůči UV záření
rozměry: d229 x š99 x v125 cm (zadní š35 x v92 cm)
obal na skladování plachty součástí baleníTento nejprodávanější produkt Plachta na motorku Oxford Aquatex Fluo M lze koupit lehce tu na stránkách v sekci uncategorized. Nyní můžete najít parádní produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu!

Tento zlevněný výrobek Plachta na motorku Oxford Aquatex od této skvělé značky Oxford máte možnost získat na našich stránkách nyní za příznivou cenu. Aktuálně za 750 Kč.