Ochranná plachta na trampolínu 366 cm

Pevná a odolná plachta dopřeje trampolíně vyšší stupeň ochrany a tím zvyšujete její životnost.. Tato ochranná plachta na... více informací »
Ochranná plachta na trampolínu 366
Značka: Insportline
1 290 Kč1 490 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Pevná a odolná plachta dopřeje trampolíně vyšší stupeň ochrany a tím zvyšujete její životnost.. Tato ochranná plachta na...

Pevná a odolná plachta dopřeje trampolíně vyšší stupeň ochrany a tím zvyšujete její životnost.. Tato ochranná plachta na trampolínu inSPORTline byla vyvinuta pro potřeby uživatelů, kteří své trampolíny umisťují do venkovních prostor, kde jsou vystavovány každodenním vlivům počasí. Plachta je vyrobena z vysoce kvalitního a pevného materiálu, který chrání plochu trampolíny před všemi přírodními vlivy jako je déšť, sluneční záření, ale i před mechanickým poškozením cizími tělesy v době, kdy není trampolína aktivně využívána. Plachta je opatřena jednoduchým systémem upnutí a manipulace s ní je tak velice snadná. Použitím této plachty dopřejete trampolíně vyšší stupeň ochrany a tím zvyšujete její životnost.Technický popis:

plachta z vysoce kvalitního a odolného materiálu
ochrana proti nepříznivým vlivům počasí i mechanickému poškození
snadná manipulace
uchycení pomocí 16 popruhů s háčky
prokazatelně prodlužuje životnost trampolíny
určeno pro trampolínu o průměru 366 cm
zdravotně nezávadné
materiál: polyethylen 100 g/m2
hmotnost: cca 1,37 kg
ilustrační fotoPovedený produkt je k sehnání právě zde tu na stránkách v kategorii uncategorized! Mrkněte na skvělé produkty z naší kategorie za příznivou cenu. Populární výrobce pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty. Nové kousky každý den. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další vybrané kousky od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Ochranná plachta na trampolínu 366 originál od výrobce Insportline jednoduše pořídíte bezpečně online za báječnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 1 290 Kč.