Držák na kolo inSPORTline Bikestile

Univerzální držák pro velikost kol 20 - 29". Pro vertikální uskladnění kol. Snadná montáž i následné připevnění kola..... více informací »
Držák na kolo inSPORTline
Značka: Insportline
690 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální držák pro velikost kol 20 - 29". Pro vertikální uskladnění kol. Snadná montáž i následné připevnění kola.....

Univerzální držák pro velikost kol 20 – 29″. Pro vertikální uskladnění kol. Snadná montáž i následné připevnění kola.. Držák na kolo inSPORTline Bikestile je univerzální držák pro vaše dvoukolé mazlíčky. Upevnění pomocí pevné gumy zajistí, že vaše kolo bude vždy držet na svém místě. Už nebudete muset řešit žádné problémy s uskladněním kola a věčně špinavými omítkami. Uskladnit takto ve vertikální poloze můžete všechna kola s hmotností do 30 kg a s velikostí kol 20 – 29″.Technický popis: 

univerzální držák
vertikální uskladnění kol 
jednoduchá montáž
pro velikost kol 20 – 29″
5 možností nastavení výšky
nosnost: 30 kg
hmotnost: 2,2 kg
rozměry: d66 x š56 x v63,5 -74 cm
Tento velmi oblíbený výrobek Držák na kolo inSPORTline Bikestile můžete dostat v pohodě tady na webu v oblíbené sekci uncategorized! Nyní najdete akční zboží z naší rubriky za nejnižší cenu.

Povedený výrobek Držák na kolo inSPORTline od kvalitní značky Insportline máte možnost sehnat u nás právě výhodně! Cena již od 690 Kč.