Brašna na rám M-Wave Suburban Top

Brašna ze 100% voděodolného materiálu, průhledná vrchní kapsa na smartphone, snadné a pevné uchycení, vnitřní polstrování,... více informací »
Brašna na rám M-Wave
Značka: M-wave
379 Kč
Ověřit dostupnost
Brašna ze 100% voděodolného materiálu, průhledná vrchní kapsa na smartphone, snadné a pevné uchycení, vnitřní polstrování,...

Brašna ze 100% voděodolného materiálu, průhledná vrchní kapsa na smartphone, snadné a pevné uchycení, vnitřní polstrování, zesílené dno.. Brašna na rám M-Wave Suburban Top je 100% voděodolná a velmi pevná brašna, kterou pomocí 3 suchých zipů snadno přichytíte k rámu kola. Vysoce odolný materiál a tepelně utěsněné švy jsou zárukou kvality. Brašna je vybavena vnitřním polstrováním a zesíleným dnem. Věci uložené vevnitř tak budou v maximálním bezpečí. Navíc disponuje vrchní kapsou pro smartphone, který lze díky průhledné a voděodolné fólii kontrolovat přímo během jízdy. Praktickým doplňkem jsou reflexní prvky zvyšující pasivní bezpečnost za zhoršených světelných podmínek.Technický popis:

100% voděodolná a prachuodolná
tepelně utěsněné spoje
upevnění k rámu pomocí 3 suchých zipů
zesílené dno
vnitřní polstrování tlumící nárazy
z voduodpuzujícího materiálu
vrchní kapsa k ovládání zařízení z průhledné, voděodolné fólie
vhodné pro všechny druhy smartphonů
reflexní prvky
rozměry: 18,5 x 9,5 x 8,5 cm
Tento vynikající produkt Brašna na rám M-Wave Suburban Top naleznete již dnes tu zařazený v sekci uncategorized! Připravili jsme pro vás ještě ostatní výrobky ze zmíněné kategorie za výborné peníze. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také více skvělých kousků od dodavatele . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kousek Brašna na rám M-Wave Suburban s pečetí kvality od značky M-wave pořídíte právě nyní v bezva akci. Akční ceny od 379 Kč.