Masážní pomůcka na chodidla inSPORTline Emms červená

Masážní pomůcka na chodidla, která vám pomůže při rychlejší regeneraci a umožní rovnoměrné prokrvení.. Masážní pomůcka... více informací »
Masážní pomůcka na chodidla inSPORTline
Značka: Insportline
179 Kč199 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Masážní pomůcka na chodidla, která vám pomůže při rychlejší regeneraci a umožní rovnoměrné prokrvení.. Masážní pomůcka...

Masážní pomůcka na chodidla, která vám pomůže při rychlejší regeneraci a umožní rovnoměrné prokrvení.. Masážní pomůcka na chodidla inSPORTline Emms je pružný váleček určený k masáži akupresurních bodů umístěných na vnitřní straně chodidel. Je obzvláště účinný při zmírňování bolesti chodidel. Pomáhá při rychlejší regeneraci a umožňuje rovnoměrné prokrvení a tím i přísun kyslíku a živin do tkáně. Intenzitu masáže si určujete sami pomocí vynaloženého tlaku – když na váleček přitlačíte více, aktivujete i boční kolečka, která vám budou masírovat hřbet chodidla. Masáží podpoříte imunitní systém, krevní oběh a aktivujete nervová zakončení a zóny, které mají blahodárný vliv na správnou funkci vnitřních orgánů. Ať už chcete svá chodidla rozhýbat při práci v kanceláři či doma u televize, s touto ''kouzelnou'' pomůckou vám to půjde hravě! Technický popis: 

praktický pomocník při masáži chodidel
podporuje krevní oběh a imunitu
příjemný ohebný materiál
uvolňuje napětí a stres
pomáhá při rychlejší regeneraci
umožňuje rovnoměrné prokrvení 
hmotnost: 135 g
rozměry: š8 cm x v8 cm x d11 cm
vnitřní délka: 9 cm
materiál: TPO (thermoplastic polyolefin)
Zlevněný výrobek jde získat snadno tu na našich stránkách zařazený v kategorii uncategorized. Nyní si můžete koupit ostatní zboží z této sekce za outletovou cenu! Populární dodavatel vás a vaše blízké obohatí o top sortiment.

Akční a ve slevě kus Masážní pomůcka na chodidla inSPORTline Emms od kvalitní společnosti Insportline snadno můžete pořídit ještě dnes za outletovou cenu! Aktuálně stojí u nás 179 Kč.