Brašna na nosič Kross Roamer Trunk Bag Carry More

Rozložitelná brašna na nosič s unikátním systémem upevnění a ramenním popruhem! Skvělá na delší nebo rodinné výlety na... více informací »
Brašna na nosič Kross Roamer
Značka: Kross
2 549 Kč
Ověřit dostupnost
Rozložitelná brašna na nosič s unikátním systémem upevnění a ramenním popruhem! Skvělá na delší nebo rodinné výlety na...

Rozložitelná brašna na nosič s unikátním systémem upevnění a ramenním popruhem! Skvělá na delší nebo rodinné výlety na kole!. Kross Roamer Trunk Bag Carry More je rozložitelná brašna na zadní nosič, díky které si na svůj cyklo výlet budete moct zabalit vše, co potřebujete! Navíc je vybavena upínacím systémem Carry More, díky kterému ji ke kompatibilnímu nosiči upevníte jediným stiskem tlačítka. Protože je taška vybavena i praktickým popruhem, můžete si ji i přehodit přes rameno. Hlavní oddíl je rozdělen organizátorem, zatímco boční kapsy lze rozložit dle potřeby. V standardním složení má tedy brašna objem 7,6 l, zatímco s rozloženými kapsami je to celých 21,6 l!  Technický popis:

brašna na nosič s možností zvýšení objemu
hlavní oddíl s organizérem
rozložitelné boční kapsy
systém Carry More – jednoduché připevnění ke kompatibilním nosičům
ramenní popruh

materiál: polyester
hmotnost: 1 kg
objem: 7,6 l (se složenými bočními kapsami) / 21,6 l (s rozloženými bočními kapsami)

Často hledaný produkt Brašna na nosič Kross Roamer Trunk od populárního výrobce Kross máte možnost získat momentálně na našich stránkách za parádní cenu! V akci od 2 549 Kč.