Popruhy na nosič kola Kellys Bungee

Vysoce pružný a kvalitní materiál, pro upevnění přepravovaných věcí na nosiči, plastové háčky.. Popruhy na nosič kola Kellys... více informací »
Popruhy na nosič kola
Značka: Kellys
129 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce pružný a kvalitní materiál, pro upevnění přepravovaných věcí na nosiči, plastové háčky.. Popruhy na nosič kola Kellys...

Vysoce pružný a kvalitní materiál, pro upevnění přepravovaných věcí na nosiči, plastové háčky.. Popruhy na nosič kola Kellys Bungee je praktické příslušenství pro kola s nosičem. Pomocí plastových háků lze popruhy snadno připevnit za záchytná místa na nosiči a tím tak upevnit a zajistit zavazadla a převážené věci na kole. Odolný, avšak pružný materiál se přizpůsobí tvarům Vašich zavazadel, což umožňuje upevnit předměty prakticky jakýchkoli tvarů.Technický popis:

vysoce pružný a kvalitní materiál
pro upevnění zavazadel a přepravovaných věcí na nosiči
plastové háčky, nepoškrábou lak rámu ani nosič
délka v pohotovostním stavu: 67 cm
délka v napnutém stavu: až cca 165 cmKvalitní a oblíbený produkt dostanete teď tady na našich stránkách zařazený v sekci uncategorized! Najděte si ostatní produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Populární dodavatel vyrábí velmi kvalitní výrobky Nakupujte výhoděn u nás!

Tento unikátní kus Popruhy na nosič kola Kellys od společnosti s předním postavením na trhu Kellys máte možnost najít aktuálně skutečně levně. Produkt koupíte teď u nás za 129 Kč.