Sprej na opravu defektů duší ROTO F1 Stop a Go

Zaceluje poškození duší díky speciální pěně, opraví a nafoukne v jednom kroku.. Sprej na opravu defektů duší ROTO F1 Stop a Go... více informací »
Sprej na opravu defektů duší
Značka: Roto
199 Kč
Ověřit dostupnost
Zaceluje poškození duší díky speciální pěně, opraví a nafoukne v jednom kroku.. Sprej na opravu defektů duší ROTO F1 Stop a Go...

Zaceluje poškození duší díky speciální pěně, opraví a nafoukne v jednom kroku.. Sprej na opravu defektů duší ROTO F1 Stop a Go je skvělým pomocníkem na opravu defektů kol a mopedů v nouzových případech, kdy nemáte k dispozici rezervu ani nářadí na opravu. Díky speciálně upravené pěně zacelí a nafoukne plášť v jednom kroku. Bez problému tak utěsní otvory až do velikosti 2 mm a vy tak můžete nerušeně pokračovat v jízdě. Disponuje redukcí pro ventily DV (velo) a FV (galuskový). Vzhledem k praktickému balení se vejde do každého batohu a bude nepostradatelným SOS řešením na cestách, který je dobré mít pro jistotu stále u sebe! Technický popis:

zaceluje poškození duší díky speciální pěně
opraví a nafoukne plášť v jednom kroku – utěsní otvory až 2 mm
nástavec pro ventily DV (velo) a FV (galuskový)
určeno pro jízdní kola a mopedy s duší i bez
objem: 100 ml Zlevněný výrobek můžete sehnat právě tu na webu v populární rubrice uncategorized. Nyní koupíte skvělé kusy z této populární kategorie za outletovou cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další kvalitní produkty značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Sprej na opravu defektů duší ROTO F1 Stop a od výrobce s dobrým jménem Roto je dostupný nyní za extra cenu! Teď v akci 199 Kč.