Šátek na obličej MTHDR Kerchief Skull

Textilní šátek (trojúhelník) na obličej, s tvarovatelnou výztuhou na nos, zavazování za hlavou a stažení pod krkem na šňůru..... více informací »
Šátek na obličej MTHDR
Značka: Mthdr
330 Kč
Ověřit dostupnost
Textilní šátek (trojúhelník) na obličej, s tvarovatelnou výztuhou na nos, zavazování za hlavou a stažení pod krkem na šňůru.....

Textilní šátek (trojúhelník) na obličej, s tvarovatelnou výztuhou na nos, zavazování za hlavou a stažení pod krkem na šňůru.. Šátek na obličej MTHDR Kerchief Skull je parádní rebelský šátek trojúhelníkového tvaru s širokými možnostmi použití. Je vyrobený ze 100% bavlny, což zaručuje vysokou míru komfortu při nošení a dobrou prodyšnost. Aby perfektně sednul, je vybaven tvarovatelnou kovovou výztuhou pro nos a lze jej jednoduše obléci pomocí zavázání jeho konců za hlavou a stažením šňůrky pod krkem. Oceníte jej především na motorce nebo na kole, ale bude se hodit i na jiná volnočasová využití.Technický popis:

textilní šátek (trojúhelník) na obličej
zavazování za hlavou a stažení pod krkem na šňůru
hliníková tvarovatelná výztuha na nos
s pogumovaným potiskem
materiál: 100% bavlna
lze prát na 30°CVysoce kvalitní kousek Šátek na obličej MTHDR lze získat taky na webu umístěný v kategorii uncategorized. Nyní můžete koupit oblíbené kousky ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Výjimečný produkt Šátek na obličej MTHDR od dodavatele s dobrým jménem Mthdr naleznete nyní za extra cenu. Akční ceny již od 330 Kč.