Nafukovací lehátko Bestway Open Pool Float s otvorem na nohy

Nafukovací lehátko z odolného testovaného vinylu, veselé letní barvy, bezpečnostní ventil proti vyfouknutí.. Nafukovací lehátko... více informací »
Nafukovací lehátko Bestway Open Pool
Značka: Bestway
159 Kč
Ověřit dostupnost
Nafukovací lehátko z odolného testovaného vinylu, veselé letní barvy, bezpečnostní ventil proti vyfouknutí.. Nafukovací lehátko...

Nafukovací lehátko z odolného testovaného vinylu, veselé letní barvy, bezpečnostní ventil proti vyfouknutí.. Nafukovací lehátko Bestway Open Pool Float je parádní stylové lehátko vyrobené z kvalitního testovaného vinylu, který zvládne i větší zátěž. Dominantou tohoto lehátka je už na první pohled vykrojený otvor ve spodní části lehátka, který slouží k ochlazování nohou během odpočinku na lehátku! Veselé letní barvy vám zajistí, že vyniknete ať už to bude u bazénu či u moře. Díky bezpečnostním ventilům proti vyfouknutí už nemusíte mít strach, že by se lehátko během relaxu začalo samovolně vyfukovat. Technický popis: 

testovaný vinyl
vykrojený otvor na nohy
pohodlný polštářek pod hlavou
bezpečnostní ventily proti vypouštění vzduchu
délka: 175 cm
šířka: 67 cm
výška: 18 cm
hmotnost: 900 g (včetně balení)
nosnost: 90 kg
sada na opravu součástí balení
vhodné pro děti od 14 let Výjimečný a žádaný produkt Nafukovací lehátko Bestway Open Pool Float s otvorem na nohy můžete koupit právě teď tady na webu v oblíbené sekci uncategorized. Nyní pořídíte oblíbené zboží z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Kvalitní produkt Nafukovací lehátko Bestway Open Pool Float s od výrobce se zárukou kvality Bestway snadno pořídíte zde za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 159 Kč.