Náhradní kšilt pro přilbu W-TEC FS-605 Yellow Graphic

Kvalitní materiál, vysoká odolnost, snadná instalace.. Náhradní kšilt pro přilbu W-TEC FS-605 je vhodný pro výměnu starého... více informací »
Náhradní kšilt pro přilbu W-TEC FS-605
Značka: W-tec
449 Kč529 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Kvalitní materiál, vysoká odolnost, snadná instalace.. Náhradní kšilt pro přilbu W-TEC FS-605 je vhodný pro výměnu starého...

Kvalitní materiál, vysoká odolnost, snadná instalace.. Náhradní kšilt pro přilbu W-TEC FS-605 je vhodný pro výměnu starého kšiltu za nový. Účinně chrání při jízdě na ostrém slunci a proti odlétavající vodě nebo blátu. Vyroben je z kvalitního materiálu, který se vyznačuje vysokou odolností, a jeho instalace na přilbu je velmi jednoduchá. Technický popis:

kvalitní a odolný materiál
jednoduchá instalace
nízká hmotnost
pro přilbu W-TEC FS-605
Designový produkt Náhradní kšilt pro přilbu W-TEC FS-605 je k dispozici teď tu na webu v populární sekci uncategorized. Máme pro vás unikátní výrobky z této kategorie za super ceny! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Náhradní kšilt pro přilbu W-TEC FS-605 Yellow od předního výrobce W-tec můžete pořídit aktuálně na našich stránkách v akci! Stojí teď u nás 449 Kč.