Nákrčník MTHDR Scarf Green Camo

Multifunkční šátek ve tvaru "roury", celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Green Camo je... více informací »
Nákrčník MTHDR Scarf Green
Značka: Mthdr
149 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční šátek ve tvaru "roury", celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Green Camo je...

Multifunkční šátek ve tvaru „roury“, celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Green Camo je multifunkční šátek vyrobený ze 100% polyesterového mikrovlákna. To zaručuje vysokou míru komfortu při nošení a dobrou prodyšnost. Nosit ho můžete jak klasický šátek, čelenku ve vlasech, jako potítko, kuklu, pro svázaní vlasů – je to jen na Vás. Výhodou tak je opravdu obrovský počet možností nošení. Slouží však především pro udržení tepla na problémových částech těla, jako je krk a hlava. Oceníte ho jak při běžných příležitostech, na motorce, ale i při sportovním vyžití. Nákrčník má délku 48 cm.Technický popis:

multifunkční šátek ve tvaru „roury“
celoroční využití
komfortní a funkční
příjemná a prodyšná tkanina
atraktivní grafický motiv
materiál: 100% polyesterové mikrovlákno
délka: cca 48 cm
lze prát na 30°C

Způsoby použití:
Tento akční a ve slevě produkt máte možnost nakoupit aktuálně tu na stránkách v populární sekci uncategorized! Nyní můžete najít ještě ostatní zboží z naší kategorie na pár kliknutí!

Tento zlevněný kousek Nákrčník MTHDR Scarf Green od naší známé značky Mthdr je k sehnání právě teď extra výhodně. V akci za cenu 149 Kč.