Dětský nákrčník EMERZE EM12 Kid

Ergonomicky tvarovaný, pro usazení a stabilizaci helmy, odepínatelný hypoalergenní látkový potah, praktický a účinný upínací... více informací »
Dětský nákrčník EMERZE EM12
Značka: Emerze
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Ergonomicky tvarovaný, pro usazení a stabilizaci helmy, odepínatelný hypoalergenní látkový potah, praktický a účinný upínací...

Ergonomicky tvarovaný, pro usazení a stabilizaci helmy, odepínatelný hypoalergenní látkový potah, praktický a účinný upínací systém.. Nákrčník EMERZE EM12 Kid by neměl chybět ve výbavě žádného začínajícího jezdce. Díky ergonomickému propracovanému tvaru totiž chrání krk a stabilizuje helmu, která díky němu sedí v pevné pozici na ramenou. Používáním nákrčníku také výrazně snižujete riziko poranění krční páteře při případné nehodě. Výhodou je mimo jiné možnost odepnutí textilního potahu, který lze posléze čistit nebo prát. Díky promyšlenému systému zapínaní, kdy je chránič upevněn i pod pažemi, je zajištěna jak bezpečnost, tak komfort. Nákrčník EMERZE EM12 Kid ocení děti a junioři jak na motokros, enduro a čtyřkolky, tak i na downhillové bikování.Technický popis:

ergonomicky tvarovaný
velmi účinná ochrana krčních obratlů
vyplňuje prostor mezi rameny a hlavou
pro usazení a stabilizaci helmy
při pádu zamezí vychýlení do krajních poloh, při kterých dochází k poranění páteře
odepínatelný hypoalergenní látkový potah, lze prát
nastavitelný přední upínací systém na suchý zip
popruhy na uchycení a zajištění pod pažemi, zapínání na přezky
optimální věk: 5-14 let Tento diskontní produkt seženete bez obtíží na našem webu ve známé kategorii uncategorized! Nyní koupíte skvělé výrobky z této oblíbené kategorie za extra cenu.

Tento kvalitní produkt Dětský nákrčník EMERZE EM12 od společnosti s předním postavením na trhu Emerze snadno můžete pořídit v naší nabídce levně! Nyní pořídíte od 1 099 Kč.