Nákrčník MTHDR Scarf Jaws

Multifunkční šátek ve tvaru "roury", celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Jaws je... více informací »
Nákrčník MTHDR Scarf Jaws
Značka: Mthdr
149 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční šátek ve tvaru "roury", celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Jaws je...

Multifunkční šátek ve tvaru „roury“, celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Jaws je multifunkční šátek vyrobený ze 100% polyesterového mikrovlákna. To zaručuje vysokou míru komfortu při nošení a dobrou prodyšnost. Nosit ho můžete jak klasický šátek, čelenku ve vlasech, jako potítko, kuklu, pro svázaní vlasů – je to jen na Vás. Výhodou tak je opravdu obrovský počet možností nošení. Slouží však především pro udržení tepla na problémových částech těla, jako je krk a hlava. Oceníte ho jak při běžných příležitostech, na motorce, ale i při sportovním vyžití. Nákrčník má délku 48 cm.Technický popis:

multifunkční šátek ve tvaru „roury“
celoroční využití
komfortní a funkční
příjemná a prodyšná tkanina
atraktivní grafický motiv
materiál: 100% polyesterové mikrovlákno
délka: cca 48 cm
lze prát na 30°C

Způsoby použití:Vysoce kvalitní produkt Nákrčník MTHDR Scarf Jaws je k sehnání jednoduše tady a teď na našem webu v populární sekci uncategorized! Podívejte se na parádní produkty z této kategorie za příznivou cenu.

Kvalitní produkt Nákrčník MTHDR Scarf Jaws od společnosti s úžasnou pověstí Mthdr máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Nabídky již od 149 Kč.