Návleky na rukavice NOX/4SQUARE Overgloves černá M

Vodotěsné unisex návleky na rukavice bez podšívky, z kombinace nylonu a PVC.. Návleky na rukavice NOX/4SQUARE Overgloves vám... více informací »
Návleky na rukavice NOX/4SQUARE
Značka: Nox
448 Kč
Ověřit dostupnost
Vodotěsné unisex návleky na rukavice bez podšívky, z kombinace nylonu a PVC.. Návleky na rukavice NOX/4SQUARE Overgloves vám...

Vodotěsné unisex návleky na rukavice bez podšívky, z kombinace nylonu a PVC.. Návleky na rukavice NOX/4SQUARE Overgloves vám poskytnou ochranu před nepříznivými klimatickými podmínkami a zajistí tak nepromoknutí vašich rukavic. Jsou tvořeny z lehké kombinace nylonu a PVC, které drží teplem svařované švy, díky čemuž jsou 100% vodotěsné. Ochranné návleky se oblékají přes moto rukavice. Přizpůsobí se vaší ruce a zároveň se dají utáhnout na zápěstí pro ještě těsnější použití. Reflexní prvky ve vrchní části navíc zajistí zvýšenou viditelnost na cestách, což jistě ocení každý motorkář! Technický popis: 

100% vodotěsné návleky s teplem svařovanými švy
vyrobené z lehké kombinace nylonu a PVC
možnost utažení rukavice pomocí gumy
reflexní prvky pro zvýšení viditelnosti
unisex provedení 
bez podšívky  Levný produkt Návleky na rukavice NOX/4SQUARE Overgloves černá M můžete získat bez problémů tady a teď na našich stránkách v kategorii uncategorized. Nyní můžete koupit ostatní kousky z této známé kategorie za výhodné peníze. Tato značka dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment.

Vynikající produkt Návleky na rukavice NOX/4SQUARE s pečetí kvality od značky Nox naleznete u nás trvale výhodně! Nyní lze objednat jen za 448 Kč.