Kleště na nehty Munkees Nail Clipper

Kvalitní nerezové skládací kleštičky na nehty, minimální rozměry, možnost zavěšení na kroužek nebo využití jako... více informací »
Kleště na nehty Munkees Nail
Značka: Munkees
145 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní nerezové skládací kleštičky na nehty, minimální rozměry, možnost zavěšení na kroužek nebo využití jako...

Kvalitní nerezové skládací kleštičky na nehty, minimální rozměry, možnost zavěšení na kroužek nebo využití jako klíčenky.. Munkees Nail Clipper jsou kvalitní nerezové skládací kleštičky na nehty o minimálních rozměrech, tudíž je lze přibalit na každou túru nebo kempování. Disponují praktickým kroužkem na zavěšení za poutko například u kalhot, případně je lze využít jako klíčenku.Technický popis:

intuitivní mechanismus
možnost zavěšení na kovový kroužek
využití i jako kroužku na klíče
rozměry: cca 5 x 1 cm
Ve slevě produkt můžete získat právě tady na našem webu v kategorii campingové doplňky. Připravili jsme pro vás zlevněné výrobky z této známé rubriky za outletovou cenu. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další kousky od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce vám poskytuje kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami!

Hodně povedený kousek Kleště na nehty Munkees Nail od této skvělé značky Munkees k dostání online pořád výhodně. Ceny od 145 Kč.