Moskytiéra AceCamp Head Net

Praktická ochrana před hmyzem, elastická šňůrka k upevnění, průhledná síťka, skladná taštička na přenášení.. Moskytiéra... více informací »
Moskytiéra AceCamp Head Net
Značka: Acecamp
199 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická ochrana před hmyzem, elastická šňůrka k upevnění, průhledná síťka, skladná taštička na přenášení.. Moskytiéra...

Praktická ochrana před hmyzem, elastická šňůrka k upevnění, průhledná síťka, skladná taštička na přenášení.. Moskytiéra AceCamp Head Net je skvělým doplňkem pro výlety přírodou, zejména v letním období, kdy se hmyz rojí ze všech stran. Přes jemnou polyesterovou síťku se žádný obtížný hmyz nedostane a zároveň je skrze ni velice dobře vidět. Je doplněna o elastickou šňůrku, která slouží k utěsnění moskytiéry kolem ramen. Až už nebudete moskytiéru potřebovat, máte možnost ji sbalit do malé praktické taštičky, kterou snadno uschováte do jakéhokoliv zavazadla.Technický popis:

praktická síťka proti hmyzu
elastická šňůrka pro utěsnění
lze ji složit do skladné taštičky
materiál: polyester
rozměry: 30 x 47 cm
Zcela unikátní produkt Moskytiéra AceCamp Head Net máte možnost sehnat jednoduše tu umístěný v kategorii uncategorized. Vyberte si unikátní produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze.

Oblíbený výrobek Moskytiéra AceCamp Head Net od top výrobce Acecamp je k dostání tady teď levně. Na našich stránkách za 199 Kč.