New Balance MJ21500BK

Bunda New Balance MJ03214BK Bunda New Balance Hanzo Q Speed je vyrobena z velmi kvalitního polyesteru. Má zvýšenou odolnost proti... více informací »
New Balance MJ21500BK
Značka: New Balance
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Bunda New Balance MJ03214BK Bunda New Balance Hanzo Q Speed je vyrobena z velmi kvalitního polyesteru. Má zvýšenou odolnost proti...

Bunda New Balance MJ03214BK Bunda New Balance Hanzo Q Speed je vyrobena z velmi kvalitního polyesteru. Má zvýšenou odolnost proti větru a vodě, díky čemuž je ideální volbou do každého počasí, dokonce při běhání v dešti. Tato pánská bunda má hlubokou kapuci a prodloužená záda, což zajišťuje dodatečnou ochranu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Boční kapsy a kapsa na hrudi uzavíratelné na zip vám poskytují možnost uchovávat v nich potřebné předměty a reflexní potisk zajišťuje viditelnost za tmy. Na hrudníku je vpravo natištěné logo značky NB Hanzo a vlevo logo značky NB. Specifikace: – Materiál: 100 % polyester – Sportovní střih – ideální pro aktivní pohyb – Zvýšená odolnost proti větru a vodě – Hluboká kapuce a prodloužená záda.

Tento kvalitní výrobek New Balance MJ21500BK od známé značky New Balance můžete nakoupit ještě dnes trvale výhodně! Právě teď za cenu 2 099 Kč.