New Balance ML574EVW

Boty New Balance ML574EVW Pánský model New Balance ML574EVW v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z... více informací »
New Balance ML574EVW
Značka: New Balance
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Boty New Balance ML574EVW Pánský model New Balance ML574EVW v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z...

Boty New Balance ML574EVW Pánský model New Balance ML574EVW v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z modelu běžecké obuvi. Svršek těchto bot je vyroben z velmi kvalitních syntetických materiálů a vzdušné síťoviny. Vnitřní podrážka je vyrobena z měkké pěny EVA, díky čemuž zajišťuje správné odpružení. Zesílený opatek a tkaničky zajišťují stabilizaci chodidla a pohodlné používání. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde. ENCAP – technologie výroby vnitřní podrážky, která je spojením odolného, stabilního okraje vyrobeného z polyuretanu a měkké, pružné vrstvy pěny EVA.

Unikátní a oblíbený produkt New Balance ML574EVW od značky se zárukou kvality New Balance můžete nakoupit u nás teď za mimořádně nízkou cenu! Ceny od 2 399 Kč.