New Balance MS21503BK

Šortky New Balance MS21503BK Pánské šortky New Balance šedé barvy vyrobené z měkkého bavlněného úpletu jsou určeny pro... více informací »
New Balance MS21503BK
Značka: New Balance
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Šortky New Balance MS21503BK Pánské šortky New Balance šedé barvy vyrobené z měkkého bavlněného úpletu jsou určeny pro...

Šortky New Balance MS21503BK Pánské šortky New Balance šedé barvy vyrobené z měkkého bavlněného úpletu jsou určeny pro každodenní nošení. Sportovní střih šortek obepíná boky a stehna, a současně není příliš těsný, což zaručuje komfort a pohodlí během jejich nošení. Stahování v pase se zavazováním na šňůrku zajišťuje individuální přizpůsobení a dvě boční kapsy s jednou zadní umožňují uchovávat potřebné maličkosti u sebe. Specifikace: – Materiál: Bavlněný úplet – Sportovní střih – Boční, otevřené kapsy – Šňůrka na zavazování v pase – Sítotiskové logo NB na nohavici. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde.

Kvalitní kousek New Balance MS21503BK originál od výrobce New Balance pohodlně získáte na našich stránkách teď za výhodnou cenu! Ve skvělé akci za 1 099 Kč.