New Balance MT21242VS1

Pánské tričko New Balance MT21242VS1 – zelené Tréninkové tričko bez rukávů ideální do posilovny, na fitness nebo běhání.... více informací »
New Balance MT21242VS1
Značka: New Balance
699 Kč
Ověřit dostupnost
Pánské tričko New Balance MT21242VS1 – zelené Tréninkové tričko bez rukávů ideální do posilovny, na fitness nebo běhání....

Pánské tričko New Balance MT21242VS1 – zelené Tréninkové tričko bez rukávů ideální do posilovny, na fitness nebo běhání. Oděv byl vyroben z vysoce kvalitního polyesteru s použitím technologieNB ICEx, která pomáhá udržet chlad a sucho při intenzivním a unavujícím tréninku. Dodatečnou ventilaci zajišťuje síťovina na zádech. Tréninkové tričko perfektně doplní pánskou sportovní obuv. Oděv splňuje standardy green leaf. Technologie: green leaf – logem zeleného listu jsme označili výrobky New Balance, které jsou vyrobeny alespoň na 50% z materiálů šetrných k životnímu prostředí – recyklovaných nebo organických. NB ICEx – technický polyester, který zajišťuje udržení optimální tělesné teploty při zvýšené fyzické námaze. Tato technologie je zvlášť vhodná pro teplé letní dny.

Hodně žádaný výrobek New Balance MT21242VS1 značky New Balance máte možnost nakoupit právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Ve skvělé akci za 699 Kč.