New Balance WP21800BK

Dámské teplákové kalhoty New Balance WP21800BK Dámské teplákové kalhoty New Balance klasického střihu. Ideálně se osvědčí... více informací »
New Balance WP21800BK
Značka: New Balance
849 Kč
Ověřit dostupnost
Dámské teplákové kalhoty New Balance WP21800BK Dámské teplákové kalhoty New Balance klasického střihu. Ideálně se osvědčí...

Dámské teplákové kalhoty New Balance WP21800BK Dámské teplákové kalhoty New Balance klasického střihu. Ideálně se osvědčí jak pro trénink, tak jako doplněk každodenního oblečení. Kalhoty mají dvě velké boční kapsy, do kterých se bez problémů vejdou nezbytné drobnosti. V pase je stahovací lem a požadovanou velikost lze nastavit pomocí šňůrky. Teplákové kalhoty New Balance jsou vyrobeny ze směsi bavlny a polyesteru, což zaručuje maximální komfort a pohodlí při nošení. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde.

Tento nejprodávanější produkt New Balance WP21800BK od společnosti s výborným jménem New Balance je dostupný momentálně v naši nabídce v bezva akci. Akční ceny již od 849 Kč.