New Balance MR530EWB

Boty New Balance MR530EWB Model 530 je běžecká klasika z konce 90. let, jejíž kariéra pokračuje v dnešní době v podobě botasek... více informací »
New Balance MR530EWB
Značka: New Balance
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Boty New Balance MR530EWB Model 530 je běžecká klasika z konce 90. let, jejíž kariéra pokračuje v dnešní době v podobě botasek...

Boty New Balance MR530EWB Model 530 je běžecká klasika z konce 90. let, jejíž kariéra pokračuje v dnešní době v podobě botasek v retro stylu pro nošení ve městě a jako doplněk nejlepších módních modelů. Syntetické doplňky v přední části chodidla, v nártu a na patě zodpovídají za udržení tvaru boty a současně mu propůjčují charakteristickou estetiku 90. let. Odpružení a podporu zajišťuje podrážka ABZORB a správné větrání zaručuje prodyšná síťovina. Specifikace: – Perforované větrání v oblasti prstů – Růžové kovové vložené prvky – Pohodlné šněrování Technologie: ABZORB – dokonalé řešení pro odpružení podrážky boty. Komponent vyrobený z polymeru vstřebává a pohlcuje energii, která vzniká při nárazu boty o podklad.

Tento unikátní produkt New Balance MR530EWB od skvělé a známé značky New Balance jde koupit zde za rozumné peníze. Nyní pořídíte jen za 2 599 Kč.