New Balance MT21262BK

Tréninkové tričko New Balance MT21262BK – černé Pánské tréninkové tričko New Balance Running Club je ideální nabídkou pro... více informací »
New Balance MT21262BK
Značka: New Balance
949 Kč
Ověřit dostupnost
Tréninkové tričko New Balance MT21262BK – černé Pánské tréninkové tričko New Balance Running Club je ideální nabídkou pro...

Tréninkové tričko New Balance MT21262BK – černé Pánské tréninkové tričko New Balance Running Club je ideální nabídkou pro intenzivní a vyčerpávající trénink. Střih slim fit se optimálně přizpůsobuje tělu a zároveň zajišťuje úplnou volnost pohybů. Tričko má prodloužená záda, která navíc chrání ledviny a záda proti větru. Toto pánské tréninkové tričko se dokonale osvědčí jak v posilovně, tak na čerstvém vzduchu. Technologie: NB Dry – materiál dokonalé kvality, který zajistí sucho a pohodlí vhodným odváděním vlhkosti zevnitř ven. green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde.

Tento diskontní produkt New Balance MT21262BK od společnosti s úžasnou pověstí New Balance můžete najít u nás nyní za outletovou cenu. Akční cena 949 Kč.