New Balance MT21298BK

Tréninkové tričko New Balance MT21298BK – černé Pánské tréninkové tričko New Balance Running Club je ideální nabídkou pro... více informací »
New Balance MT21298BK
Značka: New Balance
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Tréninkové tričko New Balance MT21298BK – černé Pánské tréninkové tričko New Balance Running Club je ideální nabídkou pro...

Tréninkové tričko New Balance MT21298BK – černé Pánské tréninkové tričko New Balance Running Club je ideální nabídkou pro intenzivní a vyčerpávající trénink. Střih slim fit se optimálně přizpůsobuje tělu a zároveň zajišťuje úplnou volnost pohybů. Tričko má prodloužená záda, která navíc chrání ledviny a záda proti větru. Toto pánské tréninkové tričko se dokonale osvědčí jak v posilovně, tak na čerstvém vzduchu. Technologie: NB DRYx – materiál dokonalé kvality, který zajistí sucho a pohodlí vhodným odváděním vlhkosti zevnitř ven. Green Leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Tento výjimečný produkt New Balance MT21298BK od výrobce se skvělou pověstí New Balance pohodlně dostanete aktuálně za výhodné peníze! Ceny již od 1 099 Kč.