Stan FERRINO Proxes 6 New modrá

Velký stan vhodný pro rodinu nebo partu přátel, 3 vchody, ložnice a předsíňka, sklolaminátová konstrukce, ventilační rukávy,... více informací »
Stan FERRINO Proxes 6 New
Značka: Ferrino
12 990 Kč
Ověřit dostupnost
Velký stan vhodný pro rodinu nebo partu přátel, 3 vchody, ložnice a předsíňka, sklolaminátová konstrukce, ventilační rukávy,...

Velký stan vhodný pro rodinu nebo partu přátel, 3 vchody, ložnice a předsíňka, sklolaminátová konstrukce, ventilační rukávy, termoizolační zátěr, transportní taška s madlem.. Stan FERRINO Proxes 6 New je velký rodinný stan, kde se pohodlně vyspí 6 osob. Vyniká tunelovou konstrukcí, která je tvořena třemi silnými sklolaminátovými pruty. Ty jsou zárukou snadné a rychlé výstavby. Pomocné vypínací šňůry dopomáhají k maximální stabilitě stanu za všech okolností. Vnitřní prostor je rozdělen na předsíň a vypínací ložnici s moskytiérou. Stan je vybaven celkem třemi vstupy – předním, bočním a zadním. Ventilační rukávy zabezpečují cirkulaci vzduchu po celou dobu pobytu. Vnitřní strana stěn je opatřena termoizolačním PU zátěrem, který odráží teplo slunečního záření a zabraňuje tak nepříjemnému přehřívání vzduchu uvnitř. 

Vnější stan disponuje vodním sloupcem 2000 mm, podlážka 10 000 mm. Ferrino navíc jako jediný výrobce stanů garantuje hodnotu vodního sloupce pro přelepené švy, na samotné ploše je hodnota až 1,5x vyšší. Pro uložení osobních věcí slouží prostorné kapsy. To vše v jedné pevné transportní tašce s madlem – vždy připraveno na letní dovolenou! Stan FERRINO Proxes 6 New je ideální na dlouhodobé kempování pro vícečlennou rodinu nebo partu přátel.Technický popis:

stan až pro 6 osob
prostorná vypínací ložnice z moskytiéry
3 vchody (přední, boční a zadní)
tunelová externí konstrukce tvořena sklolaminátovými pruty
vypínací šňůry pro pevné ukotvení stanu
prostorná předsíň 
vnitřní termoizolační PU zátěr
odvětrávací rukávy pro zabezpečení nepřetržité cirkulaci vzduchu
vnitřní kapsy pro uložení věcí
transportní taška s madlem, ocelové kolíky a opravná sada součástí
objem: 9,4 m3
hmotnost: 14,5 kg
počet vchodů: 3
vodní sloupec: 2000 mm (vnější stan), 10 000 mm (podlážka)
rozměry sbaleného stanu: 66 x 29 x 29 cm
rozměry složeného stanu: 380 x 420 cm
materiál konstrukce: sklolaminát 
vnější materiál: 70D Diamond Polyester 75g/m2
vnitřní materiál: 70D Polyester Ripstop, 80 g/m2
Zajímavý produkt Stan FERRINO Proxes 6 New modrá máte možnost sehnat nyní tu ve známé kategorii uncategorized! Nyní si můžete pořídit kvalitní kusy ve zmíněné kategorii za extra cenu. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky značky . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Stan FERRINO Proxes 6 New od dodavatele s dobrým jménem Ferrino lze nakoupit právě zde opravdu výhodně. Výhodně teď u nás za 12 990 Kč.