New Balance W991RNV

Boty New Balance W991RNV – Made in UK Opravdová klasika přímo z továrny ve Flimby ve Velké Británii. Obuv je vyrobena z velmi... více informací »
New Balance W991RNV
Značka: New Balance
4 349 Kč
Ověřit dostupnost
Boty New Balance W991RNV – Made in UK Opravdová klasika přímo z továrny ve Flimby ve Velké Británii. Obuv je vyrobena z velmi...

Boty New Balance W991RNV – Made in UK Opravdová klasika přímo z továrny ve Flimby ve Velké Británii. Obuv je vyrobena z velmi kvalitních materiálů: semiše a syntetických materiálů. Vybavená odolnou, otěruvzdornou podrážkou s technologií Abzorb a N-durance, které zajišťují velké pohodlí při jejím nošení. Technologie: Made in UK – obuv vyrobená ve Velké Británii. N-durance – gumová hmota umístěná na podrážce pod patou, která zajistí odolnost při nárazech paty. Abzorb – dokonalé řešení pro odpružení podrážky boty. Komponent vyrobený z polymeru vstřebává a pohlcuje energii, která vzniká při nárazu boty o podklad.

Tento velmi žádaný produkt New Balance W991RNV od známé kvalitní značky New Balance můžete najít právě nyní extra výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 4 349 Kč.