Gripy s rohy Nexelo 140 mm

Ergonomická madla s rohy, dvousložková gumová směs, možnost změny úchopu, protiskluzová úprava, snadné upevnění.. Gripy s rohy... více informací »
Gripy s rohy Nexelo
Značka: Nexelo
259 Kč309 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost
Ergonomická madla s rohy, dvousložková gumová směs, možnost změny úchopu, protiskluzová úprava, snadné upevnění.. Gripy s rohy...

Ergonomická madla s rohy, dvousložková gumová směs, možnost změny úchopu, protiskluzová úprava, snadné upevnění.. Gripy s rohy Nexelo 140 mm jsou pohodlná madla, se kterými bude jízda na kole o poznání příjemnější. Integrované rohy umožňují rychlou změnu úchopu bez nutnosti instalace nástavců. Dvousložková gumová směs absorbuje vibrace a zároveň zabraňuje sklouznutí rukou z řídítek. Hliníková objímka zajišťuje dokonalé upevnění na řídítkách.Technický popis:

ergonomická madla s rohy pro změnu úchopu
dvousložková gumová směs
dokonalá absorpce vibrací
protiskluzová úprava
snadné upevnění
hliníková objímka
délka: 140 mm
Kvalitní a velmi žádaný produkt Gripy s rohy Nexelo můžete koupit taky tady u nás v oblíbené kategorii uncategorized! Mrkněte na ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce vám může poskytnout vynikající sortiment. A tady je důkaz!

Diskontní produkt Gripy s rohy Nexelo 140 od našeho výrobce Nexelo máte možnost pořídit ještě dnes trvale výhodně! Výhodně za super cenu 259 Kč.