Zadní nosičová brašna Kross Roamer Trunk Bag

Odolná brašna na nosič s množstvím praktických kapes a poutkem na blikačku. Upevnění pomocí pásků na suchý zip.. Kross Roamer... více informací »
Zadní nosičová brašna Kross Roamer Trunk
Značka: Kross
899 Kč
Ověřit dostupnost
Odolná brašna na nosič s množstvím praktických kapes a poutkem na blikačku. Upevnění pomocí pásků na suchý zip.. Kross Roamer...

Odolná brašna na nosič s množstvím praktických kapes a poutkem na blikačku. Upevnění pomocí pásků na suchý zip.. Kross Roamer Trunk Bag je super odolná brašna z polyesterového materiálu, kterou jednoduše připnete na každý cyklo nosič. Hlavní kapsa se zavírá hned dvěma zipy, na spodní straně a na boku pak najdete i menší kapsy na drobnosti. Pro větší bezpečnost za nižší viditelnosti je brašna opatřena reflexními pruhy a poutkem k upevnění blikačky. Technický popis:

odolná brašna na zadní nosič
vhodná pro uschování nářadí, peněženky, telefonu i skladného oblečení
hlavní kapsa v horní části, dvě postranní kapsy
menší kapsa vespod
upevnění pomocí pásků na suchý zip
reflexní pruhy
poutko na blikačku
reflexní pláštěnka
materiál: polyester 600D
rozměry: 30,5 x 16,5 x 21 cm Tento výjimečný produkt je k sehnání bezstarostně na našich stránkách zařazený v rubrice uncategorized! Pořiďte si ještě další produkty z naší rubriky za internetové ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento diskontní produkt Zadní nosičová brašna Kross Roamer značky Kross máte možnost získat online napořád výhodně! K sehnání zrovna v akci za 899 Kč.