Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon Basin 5l

Lehká skládací nádrž, poutka pro přenášení, nepropustný nylon, obal pro přenášení.. Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon... více informací »
Skládací nádrž na vodu
Značka: Acecamp
399 Kč
Ověřit dostupnost
Lehká skládací nádrž, poutka pro přenášení, nepropustný nylon, obal pro přenášení.. Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon...

Lehká skládací nádrž, poutka pro přenášení, nepropustný nylon, obal pro přenášení.. Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon Basin 5l je velice lehká a úsporná nádrž na vodu, kterou lze jednoduše složit do balíčku velikosti dlaně. Místo toho, abyste si do přírody nosili těžké kovové nebo plastové nádoby, si tedy můžete jednoduše sbalit do batohu (nebo do kapsy) tuto chytrou vychytávku. Nádrž je vyrobena z nepropustného nylonu s teplem spojovanými švy. Pro snadné nošení je vybavena dvěma textilními poutky. Do nádrže se vejde až 5 litrů vody. Je vhodná pro všechny, kdo si chtějí ulehčit pohyb a pobyt v přírodě.Technický popis:

skládací nádrž na vodu
textilní poutka
teplem spojované švy
praktický obal pro přenášení
materiál: nylon
objem: 5 l
hmotnost: 60 g
průměr při naplnění: cca 28 cm
rozměry při sbalení: cca 13x11x4 cm
Tento kvalitní výrobek máte možnost najít rovněž na webu ve známé kategorii uncategorized. Připravili jsme pro vás parádní produkty z naší rubriky z pohodlí domova. U nás nabízíme více, máme v nabídce další produkty od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Skládací nádrž na vodu od přední společnosti Acecamp máte možnost najít tady za extra cenu! Aktuálně výhodně za 399 Kč.