Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon Basin 10l

Lehká skládací nádrž, poutka pro přenášení, nepropustný nylon, obal pro přenášení.. Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon... více informací »
Skládací nádrž na vodu AceCamp
Značka: Acecamp
430 Kč
Ověřit dostupnost
Lehká skládací nádrž, poutka pro přenášení, nepropustný nylon, obal pro přenášení.. Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon...

Lehká skládací nádrž, poutka pro přenášení, nepropustný nylon, obal pro přenášení.. Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon Basin 10l je velice lehká a úsporná nádrž na vodu, kterou lze jednoduše složit do balíčku velikosti dlaně. Místo toho, abyste si do přírody nosili těžké kovové nebo plastové nádoby, si tedy můžete jednoduše sbalit do batohu (nebo do kapsy) tuto chytrou vychytávku. Nádrž je vyrobena z nepropustného nylonu s teplem spojovanými švy. Pro snadné nošení je vybavena dvěma textilními poutky. Do nádrže se vejde až 10 litrů vody. Je vhodná pro všechny, kdo si chtějí ulehčit pohyb a pobyt v přírodě.Technický popis:

skládací nádrž na vodu
textilní poutka
teplem spojované švy
praktický obal pro přenášení
materiál: nylon
objem: 10 l
hmotnost: 86 g
průměr při naplnění: cca 32 cm
rozměry při sbalení: cca 13x11x5 cm Tento diskontní produkt získáte právě teď tu na stránkách v oblíbené kategorii uncategorized. Najděte si akční zboží z této známé kategorie v akci! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další skvělé produkty od výrobce . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka svým zákazníkům dodává prvotřídní zboží A tady je důkaz!

Tento neodolatelný produkt Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon od známé značky Acecamp najdete tady za extra cenu! Nyní za akční cenu 430 Kč.